ישראספא

אודות הפרויקט

אלון, מנהל ישראספא רצה אפליקציה שאליה הוא יוכל להעביר את כל הפניות שמגיעות מידי יום אל האתר שלו שיש לתאם עם המטפלים הרבים שצריכים לטפל במטופלים שהשאירו את הפניות.

היום לאלון יש אפליקציה שבה כל המטפלים מקבלים באופן חי עדכון על כל ליד חדש שנכנס והם יכולים להחליט אם לקחת את הטיפול, לקחת ולהוסיף עוד מטפלים אם נדרש ועוד.

כל המידע שמזין הלקוח מגיע ישירות למטפל והם יכולים בקלות לנווט אל היעד, לדעת מה סוג הטיפול הנדרש ולשלם ל – IsraSpa עבור השירות הזה.

אתגרים

בפני עמדו מספר אתגרים, הראשון היא מערכת התראות למנהל האפליקציה, למטפלים וללקוחות עבור פעולות שונות שנעשות באפליקציה, הדבר בוצע בעזרת סקריפט, שהוא שימוש בקוד עבור הודעות אימייל וסמס.

אתגר נוסף הוא לתת לכל מטפל את הטיפולים הרלוונטים אליו מבחינת מיקום, ומין שמעדיף הלקוח, דבר זה נעשה בעזרת סנכרון בין פרטי המטפל לבין הפרטים שמופיעים בטיפול. כך שכל מטפל יכול גם לסנן טיפולים וגם לראות מה שרלוונטי אליו.

מעבר לכך יש צורך לוודא שלא קורה מצב שנרשמים יותר מידי מטפלים לאותו טיפול וגם הם לא נחשפים למידע ספציפי לפני שהם לוקחים את הטיפול. דבר זה בוצע בעזרת אולגריתם שמזהה כמה מטפלים נדרש, וכמה נרשמו. כאשר הטיפול מלא האפשרות לקחת את הטיפול נסגרת.

×
IsraSpa

ישראספא

אודות הפרויקט

לנהל צוות מטפלים שצריך להגיע ללקוח ברחבי הארץ זו משימה לא פשוטה. יתר על כן, קשה להפיץ לידים נכנסים קבועים מהאתר לאדם הנכון.