מדריך לבניית אפליקציית מחשבון פשוט בגלייד

היי, ברוכים הבאים לסרטון ההדרכה הזה על איך לבנות אפליקציה פשוטה לפתרון בעיות במתמטיקה באמצעות Glide. שמי הוא גדעון ואני מומחה לאפליקציית Glide. בסרטון זה אדריך אותך בתהליך בניית אפליקציה שיכולה לחשב ארבע פעולות מתמטיות בסיסיות על סמך קלט המשתמש.

אז בואו נתחיל עם היסודות של פיתוח אפליקציית Glide.

ראשית, בואו ניצור אפליקציה חדשה בפלטפורמת Glide. לאחר מכן נגדיר את ממשק המשתמש, נוסיף שדות להזנת מספרים וניצור את ההיגיון עבור ארבע הפעולות המתמטיות הבסיסיות.

כפי שניתן לראות על המסך, הוספנו שני שדות מספרים כדי שהמשתמש יוכל להזין את המספרים שלו, וארבעה כפתורים לייצג את ארבע הפעולות המתמטיות הבסיסיות – חיבור, חיסור, כפל וחילוק.

לאחר מכן, ניצור את ההיגיון לכל כפתור כך שכאשר משתמש ילחץ עליו, האפליקציה תבצע את הפעולה המתמטית המתאימה ותציג את התוצאה. נוסיף גם קצת סגנון ועיצוב כדי לגרום לאפליקציה להיראות ידידותית יותר למשתמש.

עכשיו, לאחר שהגדרנו את הממשק והלוגיקה הבסיסיים, בואו נבדוק את האפליקציה על ידי הזנת מספרים וביצוע הפעולות המתמטיות.

והנה – אפליקציה פשוטה לפתרון בעיות במתמטיקה שנבנתה באמצעות Glide. אפליקציה זו יכולה לקחת שני מספרים כקלט, לבצע ארבע פעולות מתמטיות בסיסיות ולהציג את התוצאה למשתמש.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על בניית אפליקציות באמצעות Glide או אם יש לך שאלות לגבי התהליך, אתה מוזמן לפנות אלי או לקבוע שיחת ייעוץ.

תודה שצפית בסרטון ההדרכה הזה, ואני מקווה שמצאת אותו אינפורמטיבי ומועיל.

לינק לתבנית להעתקה

פוסטים אחרונים

Recent Posts

נעים להכיר, אני גדעון ואני כאן כדי לבנות לך מערכת ניהול מותאמת אישית לעסק שלך.

הירשמו לעדכונים וחדשות

Newsletter

×
מדריך לבניית אפליקציית מחשבון פשוט

מדריך לבניית אפליקציית מחשבון פשוט בגלייד

אודות הפרויקט