הסבר על המחירון של גלייד 2024 (Glide apps)

מהפכה בפיתוח ללא קוד: התמחור החדש והתכונות המשופרות של Glide

כמומחה מוסמך ב – Glide, אני נרגש לחלוק תובנות לגבי העדכונים המשמעותיים שהציגה Glide Apps, אשר אמורים להגדיר מחדש את הנוף של פיתוח ללא קוד. ב-20 במרץ 2024, Glide חשפה מבנה תמחור חדש שנועד לתת מענה לקשת רחבה יותר של משתמשים – מיוצרים ומחנכים בודדים ועד לארגונים בקנה מידה גדול. המהלך האסטרטגי הזה אמור להפוך את פיתוח האפליקציות לנגיש וגמיש יותר, תוך התאמה עם המשימה של Glide להעצים מיליוני יוצרי תוכנה חדשים.

תוכניות תמחור חדשות המותאמות לכל משתמש

ההקדמה של שכבות תמחור מעודכנות – חינם, יוצר, צוות, עסקים וארגונים – מסמנת צעד מרכזי במתן מענה לצרכים המגוונים של קהילת Glide. בין אם אתם מתנסים בפיתוח אפליקציות בפעם הראשונה ובין אם אתם מחפשים לפרוס פתרונות עסקיים מתוחכמים, כעת יש תוכנית המותאמת במיוחד עבורכם. הדגשים כוללים:

תוכנית חינמית: נקודת התחלה מושלמת למצטרפים חדשים, המציעה את היכולת לפרסם אפליקציה אחת ולשתף אותה עם עד עשרה משתמשים אישיים.
תוכנית Maker: מיועדת ליוצרים בודדים, תוכנית זו כוללת כעת שיפורים כגון הגדלת אפליקציות, אחסון קבצים, עדכונים ומכסות עורך, עם יכולת לשדרג עד חמש פעמים להרחבת היקף הפרויקט.
תוכנית צוות: מציעה תכונות שיתוף פעולה מתקדמות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור צוותים העובדים על מקורות נתונים ואינטגרציות משותפים.
תוכנית עסקית: מצוידת ביכולות שילוב נתונים ואוטומציה עוצמתיות לעסקים הזקוקים לפתרונות מותאמים אישית.
תוכנית ארגונית: פתרונות הניתנים להתאמה אישית לארגונים גדולים עם דרישות ייחודיות, כולל שימוש בקנה מידה גבוה ותמיכה ייעודית.
העצמת יוצרים עם CSS עבור שפות מימין לשמאל

עדכון פורץ דרך עבור הקהילה הבינלאומית שלנו הוא הצגת התאמה אישית של CSS בכל התוכניות בתשלום. שיפור זה פותח את הדלת ליצירת אפליקציות בשפות מימין לשמאל (RTL), כמו עברית וערבית, הנותנות מענה ישיר לצרכים של קהל עולמי רחב יותר. יכולת זו היא תוצאה של מאמצים מתמשכים והסברה במהלך השנתיים האחרונות להפוך את Glide ליותר מכילה ורב-תכליתית עבור כל המשתמשים.

אפשרויות שדרוג עבור Maker Plan

מתוך הבנה של הצרכים המתפתחים של היוצרים, Glide מציעה כעת אפשרויות שדרוג גמישות עבור Maker Plan. משתמשים יכולים לשפר את התוכנית שלהם עד פי חמישה, ולהגדיל משמעותית את המכסות שלהם עבור מספר האפליקציות, אחסון הקבצים, העדכונים והעורכים. גמישות זו מבטיחה שככל שהפרויקט שלך גדל, Glide יגדל איתך.

תוכנית ברירת מחדל: התחל עם אפליקציה אחת, 5GB של אחסון קבצים, 500 עדכונים ו-2 עורכים.
שדרוגים זמינים: הגדל את התוכנית שלך כך שתכלול עד 5 אפליקציות, 25GB של אחסון קבצים, 2,500 עדכונים ו-10 עורכים.

שדרוגים אלה ניתנים לניהול בקלות בקטע החיוב של לוח המחוונים של Glide, ומאפשרים מעברים חלקים ככל שצורכי הפיתוח שלך מתרחבים.

הבנת עדכונים בגלייד

בהקשר של אפליקציות Glide, "עדכונים" מתייחסים לכל שינוי שנעשה בנתוני האפליקציה שמשפיע על מה שמשתמש הקצה רואה. זה יכול לנוע משינוי שדה טקסט במסד נתונים ועד הוספת פריט חדש לרשימה. עבור יוצרי אפליקציות, ניהול עדכונים יעיל הוא חיוני לשמירה על ביצועי האפליקציה וחווית המשתמש. תוכניות התמחור של Glide בנויות בחלקן סביב נפח העדכונים, תוך הכרה בצרכים המשתנים של פרויקטים מאפליקציות אישיות קטנות ועד יישומים עסקיים בקנה מידה גדול.

משתמשים פרטיים לעומת משתמשים עסקיים

גלייד מבחין בין "משתמשים פרטיים" ל"משתמשים עסקיים" כדי לתת מענה טוב יותר ליישומים המגוונים של הפלטפורמה שלה.

משתמשים אישיים מתייחסים בדרך כלל ליחידים או לקבוצות קטנות המשתמשות ב-Glide לפרויקטים אישיים, למטרות חינוכיות או ליישומים לא מסחריים. משתמשים אלה נהנים לעתים קרובות ממבני נתונים פשוטים יותר ותדירות נמוכה יותר של עדכונים, המשקפים את ההיקף האינטימי יותר של הפרויקטים שלהם.

משתמשים עסקיים, לעומת זאת, מוגדרים על ידי השימוש שלהם ב-Glide בהקשר מסחרי, ארגוני או קהילתי נרחב. משתמשים אלה דורשים שילוב נתונים חזק יותר, קיבולת גבוהה יותר לעדכונים ותכונות מתקדמות כגון מיתוג מותאם אישית ופרוטוקולי אבטחה משופרים. תוכניות עסקיות נועדו להיענות לדרישות אלו, ומציעות מגבלות מוגברות ופונקציונליות נוספות המתאימות לצרכים של פעילות מסחרית.

התאמה אישית של דומיין

יתרון משמעותי עבור משתמשים אישיים ועסקיים כאחד הוא היכולת להתאים אישית את הדומיין של אפליקציית ה-Glide שלהם. תכונה זו, החיונית למיתוג ולאמון המשתמשים, מאפשרת ליוצרים לארח את האפליקציות שלהם בדומיינים מותאמים אישית (למשל, yourproject.gideonlahav.com). התאמה אישית של דומיינים חשובה עבור עסקים המעוניינים לשמור על זהות מותג מגובשת ולאנשים המבקשים לבסס נוכחות מקצועית עבור הפרויקטים שלהם.

סיכום

העדכונים האחרונים של Glide הם עדות למחויבות של החברה לטפח חדשנות ולהפוך את פיתוח האפליקציות לנגיש וניתן להתאמה אישית יותר. עם מבני תמחור חדשים, תכונות תוכנית משופרות והתוספת המשמעותית של CSS לתמיכה בשפת RTL, Glide ממשיכה לדחוף את הגבולות של מה שאפשר במרחב ללא קוד. ככל שאנו מתקדמים, השינויים הללו לא רק משקפים את הנוף המתפתח של פיתוח אפליקציות אלא גם את המסירות של Glide להעצמת קהילה גלובלית של יוצרים.

* אלה היו החלק העיקרי של התמחור ומומלץ לקרוא אותם במלואם כדי להבין טוב יותר את הצרכים שלך.

פוסטים אחרונים

Recent Posts

נעים להכיר, אני גדעון ואני כאן כדי לבנות לך מערכת ניהול מותאמת אישית לעסק שלך.

הירשמו לעדכונים וחדשות

Newsletter

×

הסבר על המחירון של גלייד 2024 (Glide apps)

אודות הפרויקט