איתן

אודות הפרויקט

איתן – כל אחד יכול היא עמותה שמעצימה אנשים מיוחדים באמצעות אימוני כושר מקצועיים. הפרויקט מציע פלטפורמת אימונים רחבה במגוון תחומים ובהתאמה אישית לכל מתאמן. היוזמה להקמת "איתן-כל אחד יכול" קרמה עור וגידים באוגוסט 2015 מתוך פעילות התנדבותית של יניב בניאן והודאל יחזקאל, חברי ילדות ובוגרי סיירות מובחרות בצה"ל, בקהילת האוטיסטים ומתוך הבנה ואמונה כי יכולותיהם אינן באות לידי מימוש במסגרות הקיימות, וכי כל אחד מהם יכול. כיום "איתן" מונה מאות מתאמנים בכל רחבי הארץ, רובם על הספקטרום האוטיסטי ברמות תפקוד שונות.

היה לי הכבוד לעבוד מול העמותה ולסייע להם לנהל את המאמנים והמתאמנים שלהם. העמותה ביקשה ממני ליצור להם מערכת ניהול שתעזור להם להבין איזה מאמן מקבל איזה מתאמן ובכך גם למנוע מצבים שבהם מתאמן לא מקבל אימון עקב חוסר תחלופה. יתרה מכך נשרש גם לנהל מעקב אחר הוצאות והכנסות של המאמנים והמנויים של המתאמנים.

אתגרים

האתגרים של מערכת זו הייתה בעיקר סביב יומן האימונים. ביומן האימונים מאמן נדרש ליצור אימון עם מתאמנים העשויים להגיע וגם לוודא שאכן הם מגיעים. למען זה יצרתי מערכת תזכורת פנים מערכתיות בתזמונים שונים במקרה והמאמן שוכח לאשר את האימונים שלו.

מעבר לכך, המערכת מכילה ארבע סוגי משתמשים שהם מנהלים, רכזים, מאמנים והמתאמנים שלעיתים מדובר בהורים של הילדים מכיוון שאלה לא מסוגלים לתפעל את האפליקציה.

למנהל יש כמה וכמה עמודים שליטה על מנת לקבל תמונת מצב מלאה שבנינהם: לוח בקרה, לוח אימונים, רשימת מתאמנים, רשימת עובדים, מערכת הודעות, הנפקת מסמכים ועוד.

×
איתן כל אחד יכול

איתן

אודות הפרויקט