מעגלים

אודות הפרויקט

חברת "מעגלים", או בשמה המלא – "החברה לחינוך, תרבות וספורט בחבל מודיעין" היא התאגיד העירוני של מועצה אזורית חבל מודיעין, ופועלת לקידום חיי הספורט, התרבות, הפנאי, החינוך והקהילה של תושבי החבל לאורך כל השנה.

מעגלים פנו אליי על מנת שאעזור להם לבנות כלי לניהול האופרציה שלהם בחבל מודיעין, כך שיהיה להם קל יותר לעקוב אחר הפעילות של בני הנוער באחריותם.

מכיוון שבני נוער לעיתים נמצאים בסיכון של הידרדרות לפשע, סמים ושאר דברים מזיקים, חברת מעגלים בעלת אחריות גדולה והיה לי הכבוד לעבוד איתם ולעזור בעקיפין למאות בני נוער.

אתגרים

אצל חברת מעגלים היו אתגרים רבים, הבולטים בהם היה שלבי ההרשאות וחלוקת האחריות בין התפקידים השונים במערכת. החל ממחלקת נוער ברמה הגבוה ביותר, לרכזים ולבעלי עניין חיצוניים.

האתגר הבא היה לתת יכולת של רכזים לעקוב בצורה הקלה ביותר על מצבם של בני הנוער, בכמה פעילות השתתפו, אילו בני נוער יותר בסיכון מאחרים ועוד.

מידע חשוב זה שמתעדכן בזמן אמת מאפשר למחלקת בני הנוער לראות את התמונה מלמעלה ולהתערב במקרי הצורך, ללא צורך בשיחות אין סופיות, פגישות פרונטליות תכופות ועוד. כל אלה חוסכות להן בהרבה זמן יקר ויכולת לקבל עוד רכזים ולחלק תחומי אחריות נוספים.

×
מעגלים עשייה סובבת

מעגלים

אודות הפרויקט