פליי ליסט ישראל

אודות הפרויקט

PlayAList היא הסוכנות הראשונה, היחידה והבלעדית בישראל שזיהתה את הצורך המהותי והמשמעותי של האמנים להגיע לפלייליסטים המובילים והמשפיעים בישראל – והפכה לסוכנות פורצת דרך ומהפכנית שמשנה את תעשיית המוזיקה בישראל. PlayAList הוקמה על ידי אשת יחסי הציבור בר רימוני, ששמה הולך לפניה בתעשיית המוזיקה בזכות הותק, הניסיון והעבודה המקצועית שעשתה לאורך שנים.

בר רימוני מביאה ל PlayAList היכרות מעמיקה עם תעשיית המוזיקה על כל צדדיה וגווניה, ויודעת לייצג נאמנה את הצרכים האמיתיים של האמנים. כשהבינה את הקושי האדיר של אמנים צעירים ואף ותיקים לחדור את המעטה הקשוח של עולם הדיגיטל המוזיקלי, היא שמה לה למטרה להנגיש לקהל הישראלי גם את היוצרים החדשים, את השירים הפחות מוכרים, ולתת לקהל הזדמנות אמיתית להחליט מה יהיה הלהיט הבא. בזכות ההיכרות, הקשרים, היזמות והעבודה המקצועית הקימה בר רימוני את המיזם PlayAList, היחיד מסוגו בישראל, המהווה בית חם לאמנים ואפשרות אמיתית להגיע לכל אוזן בישראל.

אתגרים

האתגר של של בר היה לנהל את הצוות שלה ובעלי רשימות ההשמעה בפלטפורמה ספוטיפיי. בעזרת המערכת שנבנתה לה היא יכולה לשגר קמפיין חדש לספקים רלוונטיים ולעקוב אחר העבודה שלהם.

מעבר לכך כמנהלת של הפלטפורמה היא יכולה בעזרת הצוות שלה לקבל מידע בזמן אמת על הרווחים שלהם ללקוח מול ההוצאות שלה לקמפיין ככה היא יכולה לקבל החלטות עסקיות חשובות מכל מקום ובכל זמן.

המערכת הינה רספונסיבית ולכן היא יכולה להשתמש בה בכל מכשיר.

×
Play List Israel

פליי ליסט ישראל

אודות הפרויקט